Výběr z doporučených učitelů, trenérů a instruktorů

Tereza

Tereza - výuka českého jazyka

  Český jazyk     Nymburk

Český jazyk vyučuji podle učebnic didaktis - literaturu ráda vyprávím a gramatiku vyučuji metodou pokus/omyl. Nechám studenta, aby o problému popřemýšlel, poté mu to vysvětlím a nechám ho to na jiném příkladu vysvětlit zpětně, abych nově získané…

Eliška

Eliška - výuka flétnu zobcovou

  Flétna zobcová     Praha

Angličtině se věnuji 13 let, má úrověň je B2. Němčině se věnuji 10 let, má úrověň je B2/C1. Nabízím jak doučování a probrání např. učiva ze školy, tak vlastní materiály. Doučuji pouze začátečníky a mírně pokročilé. Flétně se věnuju od svých 4 let,…

Karolína

Karolína - výuka volejbalu

  Volejbal     Praha

Snažím se o důkladné vysvětlení učiva za použití příkladů tak, aby student pochopil správně principy a nemusel se učit logické věci zpaměti. Tempo uzpůsobím potřebám studenta.

Michaela

Michaela - výuka matematiky

  Matematika     Ústí nad Orlicí

procvičování probíraného učiva ve škole

Kateřina

Kateřina - výuka českého jazyka

  Český jazyk     Praha

Snazim se o individualni poutavou a zabavnou výuku.

Petr

Petr - výuka Databáze PostgreSQL

  Databáze PostgreSQL     Tachov

Mám dlouholeté zkušenosti s programováním webových i serverových aplikací. Více v profilu. V současné době jsem hodně pracovně vytížen, takže nabízím spolupráci spíše jen konzultační než pravidelnou výuku.

Nenašli jste vhodného učitele ?

Nenašli jste vhodného učitele nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem ? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)