Doučování nebo výuka angličtiny v Ostravě

Výsledky vyhledání učitelů angličtiny v Ostravě a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky angličtiny nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

Andri

Andri - výuka angličtiny

  Angličtina     Ostrava

70 % of teaching is speaking, emphasis on speaking with clients, I don't speak much Czech, I only know few words, so the client has to speak English with me. I use several resources, computer, songs, writing text, on short stories I explain…

Josef

Josef - výuka angličtiny

  Angličtina     Ostrava

Kdo chce, pomohu mu s AJ tak, aby se nebál mluvit s cizinci, pro které je to taky cizí jazyk. Je mi 39, a za 15 let praxe v mluvení s cizinci vím, co se učit a co není třeba. Mít ostych či se bát mluvit....to vzniká tím, že se učíte nepotřebné věci…

Lucie

Lucie - výuka angličtiny

  Angličtina     Ostrava

Všichni víme, že je opravdu těžké se naučit něco, co nás nebaví. Proto se snažím u svých žáků probudit zalíbení v probírané látce a udělat učení zábavným! Jak říkal učitel národů J. A. Komenský - "Škola hrou." :) Pojďme si hrát!

Nenašli jste vhodného učitele angličtiny v Ostravě?

Nenašli jste vhodného učitele angličtiny nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem angličtiny v Ostravě nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)