Učitel Juraj - výuka angličtiny, atletiky, basketbalu, fitness, fotbalu, ostatních sportů, psychologie v Brně

Mám ku všem individuální, trpělivý přístup a snažím se vyučovat/trénovat zábavnou formou, aby z toho nebyl jenom "drill", a aby si snažili užít čas strávený učením obě strany. Při teoretických předmětech využívám prezentace, aktivizační metody, samostatnou práci žáka atd. Při praktických předmětech (sportovní příprava atd.) využívám širokou škálu pomůcek a postupů, vycházejících hlavně z mých dlouholetých zkušeností.

Juraj

Ahojte! Jmenuji se Juraj a jsem středoškolským učitelem v Brně - nabízím doučování předmětů jako jsou psychologie (všeobecná a vývojová) anglický jazyk (i konverzace) a taktéž fyzickou přípravu (kondiční, sportovní) např. na přijímací zkoušky a pod. Absolvoval jsem studia jak na Slovensku (odkud pocházím) tak i v Anglii, nebo právě v Česku na Masarykové univerzitě. Učení a trénování se věnuji na plný úvazek druhým rokem. Budu se těšit na vaše zprávy!

 Angličtina    Atletika    Basketball    Fitness    Fotbal    Ostatní sporty    Psychologie  
  Brno
  Domluvené prostory   V kavárně / vinárně   Dochází za studenty
  ZŠ - první stupeň   ZŠ - druhý stupeň   Střední škola   Vysoká škola   Dospělí
  Odpoledne   Večer   O víkendu
Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp   Google Meet GoogleMeet   ZOOM ZOOM   Microsoft Teams MSTeams  
  250 - 350 Kč