Výuka nebo doučování francouzštiny v Hořovicích

Doučování nebo výuka francouzštiny v Hořovicích. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů francouzštiny v Hořovicích a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů francouzštiny v Hořovicích a okolí.

V této chvíli se nám v Hořovicích nepodařilo najít volného učitele francouzštiny. Ale nevěšte hlavu!
Když v aplikaci zaznamenáme novou neuspokojenou poptávku, aktivně oslovujeme nové učitele z daného regionu a díky síti našich kontaktů se nám téměř vždy daří vhodného učitele brzy najít.
Rádi jej najdeme i pro Vás. Stačí vyplnit tento jednoduchý formulář !


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

Mirka

Mirka - výuka francouzštiny online

  Francouzština   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp  

Angličtinu učím již několik let, lekce jsou nastaveny vždy podle individuálních potřeb žáka. Doučování do školy, příprava na zkoušky, konverzace, obchodní angličtina. Aktuálně online :-)

Lucie

Lucie - výuka francouzštiny online

  Francouzština   Skype Skype   Google Meet GoogleMeet   ZOOM ZOOM  

Jak bude společná výuka probíhat? Při úvodním pohovoru společně stanovíme Tvoji úroveň a Tvoje potřeby. Domluvíme se na Tvých cílech, abychom věděli, kam výuku budeme směřovat a na co bude kladen…

Anna

Anna - výuka francouzštiny online

  Francouzština   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp   ZOOM ZOOM   Microsoft Teams MSTeams  

Protože jsem momentálně v zahraničí, výuka by v tuto chvíli probíhala na dálku. Časově jsem úplně flexibilní, přizpůsobím se :) Co se týče způsobu výuky, každý žák je jiný, a proto bychom styl…


Jste učitelem francouzštiny v Hořovicích nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)