Výuka nebo doučování hry na anglický roh v Praze 1

Doučování nebo výuka hry na anglický roh v Praze 1. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů hry na anglický roh v Praze 1 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů hry na anglický roh v Praze 1 a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky hry na anglický roh nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

01741-005 Aleš

Aleš - výuka hry na anglický roh

  Anglický roh     Praha 1   Skype   Facebook Messenger   Email   Viber   WhatsApp  

Jsem studentem 5. ročníku medicíny a ještě před 4 lety jsem nebyl schopen komunikovat anglicky. Maturitu jsem sotva zvládl jelikož to ve škole za nic nestálo. Ale nejen tam ale i u mně. Nikdy jsem…


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

02562-005 Anna

Anna - výuka hry na anglický roh online

  Anglický roh   Facebook Messenger   Email   WhatsApp   Microsoft Teams  

Mám úroveň angličtiny B2 a zkušenost s doučováním. Momentálně studuji na ČZU v Praze prezenčně, tudíž hodiny o domluvě - podle toho, s čím máte případně problém. Hodiny by probíhaly nejlépe online,…


Nenašli jste vhodného učitele hry na anglický roh v Praze 1?

Nenašli jste vhodného učitele hry na anglický roh nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem hry na anglický roh v Praze 1 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)