Výuka nebo doučování databází MySQL v Praze 1

Doučování nebo výuka databází MySQL v Praze 1. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů databází MySQL v Praze 1 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů databází MySQL v Praze 1 a okolí.

V této chvíli se nám v Praze 1 nepodařilo najít volného učitele databází MySQL. Ale nevěšte hlavu!
Když v aplikaci zaznamenáme novou neuspokojenou poptávku, aktivně oslovujeme nové učitele z daného regionu a díky síti našich kontaktů se nám téměř vždy daří vhodného učitele brzy najít.
Rádi jej najdeme i pro Vás. Stačí vyplnit tento jednoduchý formulář !


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

02166-003 Jan

Jan - výuka databází MySQL online

  Databáze MySQL   Google Meet  

Vyučuji odborné elektro předměty na střední průmyslové škole. On-line doučuji předměty: Elektrotechnika, Elektronika, Číslicová technika, Mikroprocesorová technika, Elektrická měření, Sdělovací…

01251-005 Tomáš

Tomáš - výuka databází MySQL online

  Databáze MySQL   Email   Google Meet  

Trocha matematiky a fyziky nikomu neublíží, a pokud ano, tak se obraťte na mně. Rád Vám vše vysvětlím a ukážu, že i tyto předměty jsou zábavné, pochopitelné a zvládnutelné.

01557-002 Viktor

Viktor - výuka databází MySQL online

  Databáze MySQL   Skype   Facebook Messenger  

Ahoj, jmenuji se Viktor, je mi 18 let, studuji na střední průmyslové škole v Praze (maturitní ročník) a s výukou mám již nějaké zkušenosti v oblasti programovacích jazyků. Mimo to, že mě vysvětlování…


Jste učitelem databází MySQL v Praze 1 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)