Výuka nebo doučování francouzštiny v Praze 1

Doučování nebo výuka francouzštiny v Praze 1. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů francouzštiny v Praze 1 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů francouzštiny v Praze 1 a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky francouzštiny nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

02463-000 Angelina

Angelina - výuka francouzštiny

  Francouzština     Praha 1   Skype   WhatsApp   Microsoft Teams  

Ahoj, jmenuji se Angelina a nabízím soukromou výuku anglického jazyka na úrovni cca B2. Mám zázemí v bilingvní rodině. Angličtinu studuji. Mohu také nabídnout výuku základů ve francouzském jazyce.…

00673-000 Denisa

Denisa - výuka francouzštiny

  Francouzština     Praha 1   Skype   WhatsApp  

Výuku zaměřuji na potřeby žáka/studenta, v případě žáků 1st. ZŠ s vývojovými disfáziemi se přizpůsobuji potřebám a zájmům žáka, podporuji jeho kvality a sebevědomí, upřednostňuji trpělivost,…


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

02770-002 Julie

Julie - výuka francouzštiny online

  Francouzština   Skype   Facebook Messenger   Email   Viber   WhatsApp  

Bývalá studentka bilingvního gymnázia, nyní studující ve Francii obor jazyků, nabízí konverzace, přípravu na přijímací zkoušky, maturitu a doučování žáků Zš, Sš i dospělých. Pro všechny, kdo mají…

02303-003 Adéla

Adéla - výuka francouzštiny online

  Francouzština   Skype   WhatsApp   Google Meet  

Materiály k lekcim si zajišťuji sama,dle požadavku a úrovně znalostí.

02668-005 Nikol

Nikol - výuka francouzštiny online

  Francouzština   Skype   Facebook Messenger   Email   Viber   WhatsApp  

Využívám interaktivní metody, které podporují Váš zájem o vzdělání. Doučujeme standartně 45min a 60min. Doučujeme kreativní a zábavnou formou. Doučujeme on-line i osobně v některých městech.


Nenašli jste vhodného učitele francouzštiny v Praze 1?

Nenašli jste vhodného učitele francouzštiny nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem francouzštiny v Praze 1 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)