Výuka nebo doučování literatury v Praze 1

Doučování nebo výuka literatury v Praze 1. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů literatury v Praze 1 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů literatury v Praze 1 a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky literatury nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

01402-005 Tereza

Tereza - výuka literatury

  Literatura     Praha 1   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   WhatsApp WhatsApp  

Vyučuji zábavnou formou propojenou s praxí pro lepší představu žáka. K výuce používám různé hry, modelové situace, vlastní zkušenosti, multimediální podklady a hlavně dobrou náladu a atmosféru.


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

01865-003 Petr

Petr - výuka literatury online

  Literatura   Skype Skype   Google Meet GoogleMeet   ZOOM ZOOM   Microsoft Teams MSTeams  

Netradiční forma výuky s téměř stoprocentním efektem. Studenti se ke mně po čase rádi vracejí. Jsem mladý, a tudíž mohu tvrdit, že dobře rozumím potřebám mladých studentů. Zároveň jsem několik let…

00723-003 Daniela

Daniela - výuka literatury online

  Literatura   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp  

Během své výuky se snažím děti moc nepřehltit a učit je zábavným způsobem. Do výuky si vždy připravuji různé pomůcky jako jsou například prezentace, obrázky, exempláře či hudební ukázky. Během výuky…

02680-005 Saša

Saša - výuka literatury online

  Literatura   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp  

Při doučování i výuce cizích jazyků se snažím velmi intenzivně pracovat s moderními technologiemi a rozdílnými dostupnými materiály, které co nejvíce vyhovují potřebám žáků a studentů. Snažím se vždy…


Nenašli jste vhodného učitele literatury v Praze 1?

Nenašli jste vhodného učitele literatury nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem literatury v Praze 1 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)