Výuka nebo doučování šachů v Praze 1

Doučování nebo výuka šachů v Praze 1. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů šachů v Praze 1 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů šachů v Praze 1 a okolí.

V této chvíli se nám v Praze 1 nepodařilo najít volného učitele šachů. Ale nevěšte hlavu!
Když v aplikaci zaznamenáme novou neuspokojenou poptávku, aktivně oslovujeme nové učitele z daného regionu a díky síti našich kontaktů se nám téměř vždy daří vhodného učitele brzy najít.
Rádi jej najdeme i pro Vás. Stačí vyplnit tento jednoduchý formulář !


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

02757-004 Marie

Marie - výuka šachů online

  Šachy   Skype   WhatsApp  

Nabízím doučování prvního stupně, především matematiky, ale i jiných předmětů. Také trénuji šachy, jak individuálně tak i skupinově. S trénováním mám zkušenost přibližně 2 roky. Jednu hodinu se něco…

00845-008 Jakub

Jakub - výuka šachů online

  Šachy   Skype   Facebook Messenger   Email   WhatsApp   Google Meet   ZOOM  

UPOZORNĚNÍ: Aktuálně jsem kapacitou bohužel plně vytížen, nové žáky přijmout nyní nemohu. Pokud máte zájem, mohu doporučit jiné lektory, které znám osobně. V takovém případě mi prosím do poptávky…


Jste učitelem šachů v Praze 1 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)