Výuka nebo doučování španělštiny v Praze 1

Doučování nebo výuka španělštiny v Praze 1. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů španělštiny v Praze 1 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů španělštiny v Praze 1 a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky španělštiny nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

01678-000 Simona

Simona - výuka španělštiny

  Španělština     Praha 1   Google Meet GoogleMeet  

Jako lektor i jako asistent pedagoga mám zkušenosti s výukami různých typů žáků. Na asistenci jsem se přihlásila, abych si rozšířila obzor i o intaktní žáky, kteří vyžadují zvláštní pozornost a…


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

02220-002 Linda

Linda - výuka španělštiny online

  Španělština   Skype Skype   WhatsApp WhatsApp   Google Meet GoogleMeet  

Vždy zjišťuji, jak na tom student je a co se mu zdá, že by bylo třeba vylepšit, a porovnávám to s vlastním úsudkem. Zlepšení komunikačních dovedností, doučování do školy, ke zkoušce včetně maturitní,…

02139-005 Julia

Julia - výuka španělštiny online

  Španělština   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp   ZOOM ZOOM   Microsoft Teams MSTeams  

Zdravím, jmenuji se Julia a ráda bych Vám pomohla s doučováním jazyků podle vlastní metody, kterou jsem zpracovala pomoci dlouholeté praxe a účasti v internacionálních kongresů a také díky častému…

01445-002 Kristýna

Kristýna - výuka španělštiny online

  Španělština   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp  

Zastávám názor, že výuka jazyků by neměla být povinnost, ale radost a také tomu uzpůsobuji své lekce. Každou hodinu připravuji na míru s ohledem na individuální potřeby studentů.


Nenašli jste vhodného učitele španělštiny v Praze 1?

Nenašli jste vhodného učitele španělštiny nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem španělštiny v Praze 1 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)