Výuka nebo doučování hry na klavír v Praze 2

Doučování nebo výuka hry na klavír v Praze 2. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů hry na klavír v Praze 2 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů hry na klavír v Praze 2 a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky hry na klavír nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

02283-008 Ondřej

Ondřej - výuka hry na klavír

  Klavír     Praha 2  

V hudebním oboru dávám přednost rozvíjení schopností každého žáka na základě jeho individuální úrovně (začátečník, pokročilý). Anglický jazyk vyučuji klasicky s tím, že doplňuji svou výuku o anglické…

00296-000 Mgr. Jitka

Mgr. Jitka - výuka hry na klavír

  Klavír     Praha 2   Google Meet GoogleMeet  

● výuka hudby osobní i on-line po celé ČR pro děti od 5 let, učíme mládež, dospělé, seniory ■ zpěv, hra na piano či kombinace ● trénink hry na piano, zpěvu na veřejnosti ■ po dohodě možná také jen on…


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

02535-008 Tereza

Tereza - výuka hry na klavír online

  Klavír   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp  

Výuku se snažím nastavit tak aby vyhovovala požadavkům a nárokům studenta. Ke každé hodině dělám individuální přípravu zaměřenou na slabé místa.

01080-008 Hynek

Hynek - výuka hry na klavír online

  Klavír   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp   Google Meet GoogleMeet   ZOOM ZOOM  

Individuální přátelský přístup. Učím osobně i distančně (přes Skype). I can teach also in English.

01347-008 Natálie

Natálie - výuka hry na klavír online

  Klavír   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp  

Ráda se přizpůsobím každému žákovi a jeho zájmu oblasti, případně tomu, co potřebuje dohnat. Ráda doučím i vysokoškoláky s povinností hry na klavír či zpěvu ;)


Nenašli jste vhodného učitele hry na klavír v Praze 2?

Nenašli jste vhodného učitele hry na klavír nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem hry na klavír v Praze 2 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)