Výuka nebo doučování hry na saxofon v Praze 2

Doučování nebo výuka hry na saxofon v Praze 2. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů hry na saxofon v Praze 2 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů hry na saxofon v Praze 2 a okolí.

V této chvíli se nám v Praze 2 nepodařilo najít volného učitele hry na saxofon. Ale nevěšte hlavu!
Když v aplikaci zaznamenáme novou neuspokojenou poptávku, aktivně oslovujeme nové učitele z daného regionu a díky síti našich kontaktů se nám téměř vždy daří vhodného učitele brzy najít.
Rádi jej najdeme i pro Vás. Stačí vyplnit tento jednoduchý formulář !


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

02157-004 Adéla

Adéla - výuka hry na saxofon online

  Saxofon   Facebook Messenger   Email   WhatsApp  

Při výuce saxofonu se věnuji především jazzu. Svým žákům dávám jazzové standardy, ale i popové a moderní skladby. Soustředím se i na znalost stupnic a improvizace.

00336-002 Pavel

Pavel - výuka hry na saxofon online

  Saxofon   Facebook Messenger   ZOOM  

Hru na saxofon vyučuji kombinací tradičních metod, se kterými jsem se setkal během svých studií, a metod moderních, které postupně poznávám skrz setkání a spolupráce se zahraničními interprety…

02364-004 JAROSLAV

JAROSLAV - výuka hry na saxofon online

  Saxofon   Skype  

Moderní výuka hry na nástroj. Využití cvičebních a doprovodných nahrávek. Klasická, moderní, filmová a veškerá populární hudba. Improvizace, hra bez not od prvních hodin výuky, společné jam sessions.


Jste učitelem hry na saxofon v Praze 2 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)