Výuka nebo doučování hry na klavír v Praze 3

Doučování nebo výuka hry na klavír v Praze 3. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů hry na klavír v Praze 3 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů hry na klavír v Praze 3 a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky hry na klavír nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

02631-004 Filip

Filip - výuka hry na klavír

  Klavír     Praha 3   Skype Skype   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp   Google Meet GoogleMeet   ZOOM ZOOM  

Klavír - POP/KLASIKA/JAZZ. Pomohu vám dosáhnout vašich cílů. Možnost postupovat podle moderního britského ABRSM systému. Pravidelná výuka (obvykle 1x týdně). Angličtina, Němčina - rozmluvím vás,…

00296-000 Mgr. Jitka

Mgr. Jitka - výuka hry na klavír

  Klavír     Praha 3   Google Meet GoogleMeet  

● výuka hudby osobní i on-line po celé ČR pro děti od 5 let, učíme mládež, dospělé, seniory ■ zpěv, hra na piano či kombinace ● trénink hry na piano, zpěvu na veřejnosti ■ po dohodě možná také jen on…


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

01730-002 Veronika

Veronika - výuka hry na klavír online

  Klavír   Skype Skype   Email E-mail   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp   Google Meet GoogleMeet  

Doučování Aj & Nj (do úrovně B2 a B1), hra na klavír a všechny předměty ZŠ. Pohodové hodiny, kde stihneme hodně práce a zároveň se budeme bavit:). Příjemná atmosféra a lidský přístup je samozřejmostí…

02535-005 Tereza

Tereza - výuka hry na klavír online

  Klavír   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp  

Výuku se snažím nastavit tak aby vyhovovala požadavkům a nárokům studenta. Ke každé hodině dělám individuální přípravu zaměřenou na slabé místa.

01364-003 Nikola

Nikola - výuka hry na klavír online

  Klavír   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp   Google Meet GoogleMeet  

Snažím se hlavně o to, aby žák učivo pořádně procvičil a hlavně aby ho zcela pochopil. Můžu použít různé aplikace, v jazycích na slovíčka, v češtině na gramatiku, ale nejhlavnější je pro mě právě…


Nenašli jste vhodného učitele hry na klavír v Praze 3?

Nenašli jste vhodného učitele hry na klavír nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem hry na klavír v Praze 3 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)