Výuka nebo doučování hry na elektrickou kytaru v Praze 3

Doučování nebo výuka hry na elektrickou kytaru v Praze 3. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů hry na elektrickou kytaru v Praze 3 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů hry na elektrickou kytaru v Praze 3 a okolí.

V této chvíli se nám v Praze 3 nepodařilo najít volného učitele hry na elektrickou kytaru . Ale nevěšte hlavu!
Když v aplikaci zaznamenáme novou neuspokojenou poptávku, aktivně oslovujeme nové učitele z daného regionu a díky síti našich kontaktů se nám téměř vždy daří vhodného učitele brzy najít.
Rádi jej najdeme i pro Vás. Stačí vyplnit tento jednoduchý formulář !


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

00806-005 Adam

Adam - výuka hry na elektrickou kytaru online

  Kytara elektrická   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp  

Vyučuji český jazyk, matematiku, angličtinu pro studenty základní školy. Vyučuji i hru na kytaru, a to jak akustickou, tak i elektrickou.

01283-005 Sabča

Sabča - výuka hry na elektrickou kytaru online

  Kytara elektrická   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp   Google Meet GoogleMeet   ZOOM ZOOM   Microsoft Teams MSTeams  

PŘEDMĚTY ZŠ, SŠ: Mám přátelský a zodpovědný přístup. Učím jasně, přehledně. Ráda s vámi předem vše prokonzultuji a výuku přizpůsobím vašim preferencím. Mám za sebou již několik studentů, které jsem…

02289-003 Jiří

Jiří - výuka hry na elektrickou kytaru online

  Kytara elektrická   Skype Skype  

Nabízím lekce akustické kytary a elektrické kytary v centru Brna či online. Již několik let učím soukromě na kytaru děti i dospělé. Výuka je individuální (tzn. cíl je naučit vás hrát to, co vás baví!…


Jste učitelem hry na elektrickou kytaru v Praze 3 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)