Výuka nebo doučování psaní na stroji v Praze 3

Doučování nebo výuka psaní na stroji v Praze 3. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů psaní na stroji v Praze 3 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů psaní na stroji v Praze 3 a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky psaní na stroji nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

01382-000 Jana

Jana - výuka psaní na stroji

  Psaní na stroji     Praha 3   Skype   Facebook Messenger   Email   Viber   WhatsApp  

Vyučuji žáky 1.stupně formou - pomož mi, abych to udělal sám. Seznámím dítě s učivem, pak procvičuji učební látku slovně a písemně. Snažím se doučovat přátelskou formou výuky, aby je doučování bavilo…


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

02313-010 Tereza

Tereza - výuka psaní na stroji online

  Psaní na stroji   Skype   Facebook Messenger   Email   Viber   WhatsApp  

Zdravím, učím buď osobně nebo online. Jde mi hlavně o to aby se cítili studenti příjemně, a aby si řekli jaká forma je nejvíce baví. Jedná se i o věk studenta.


Nenašli jste vhodného učitele psaní na stroji v Praze 3?

Nenašli jste vhodného učitele psaní na stroji nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem psaní na stroji v Praze 3 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)