Výuka nebo doučování španělštiny v Praze 3

Doučování nebo výuka španělštiny v Praze 3. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů španělštiny v Praze 3 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů španělštiny v Praze 3 a okolí.

V této chvíli se nám v Praze 3 nepodařilo najít volného učitele španělštiny. Ale nevěšte hlavu!
Když v aplikaci zaznamenáme novou neuspokojenou poptávku, aktivně oslovujeme nové učitele z daného regionu a díky síti našich kontaktů se nám téměř vždy daří vhodného učitele brzy najít.
Rádi jej najdeme i pro Vás. Stačí vyplnit tento jednoduchý formulář !


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

02203-008 JANA

JANA - výuka španělštiny online

  Španělština   Skype Skype   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp   Google Meet GoogleMeet   ZOOM ZOOM   Microsoft Teams MSTeams  

Online hodiny - délka dle vašeho přání, trpělivý přístup, mnoho konverzace a zábavy. Můžu učit jak ve slovenštině tak v češtině. Pronikneme nejen do gramatiky ale také do životního stylu španělů.

02646-003 Ondřej

Ondřej - výuka španělštiny online

  Španělština   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   WhatsApp WhatsApp   Google Meet GoogleMeet  

Výuky přizpůsobuji individuálním potřebám. Délka, probíranou látku, ale i místo výuky záleží pouze na studentovi. Při výuce se věnuji zejména věcem, které jsou použitelné v praxi. V situacích…

01445-002 Kristýna

Kristýna - výuka španělštiny online

  Španělština   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp  

Zastávám názor, že výuka jazyků by neměla být povinnost, ale radost a také tomu uzpůsobuji své lekce. Každou hodinu připravuji na míru s ohledem na individuální potřeby studentů.


Jste učitelem španělštiny v Praze 3 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)