Výuka nebo doučování informatiky v Praze 4

Doučování nebo výuka informatiky v Praze 4. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů informatiky v Praze 4 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů informatiky v Praze 4 a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky informatiky nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

01931-003 Magdalena

Magdalena - výuka informatiky

  Informatika     Praha 4   Skype   Email   Viber   WhatsApp   ZOOM   Microsoft Teams  

Dávám důraz na to, aby student rozuměl tomu, co se učí - ne aby jen odříkal něco nabiflovaného. S radostí odpovídám na otázky, používám i fyzické předměty pro zafixování pojmů a naturální průběh…


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

02361-004 Simona

Simona - výuka informatiky online

  Informatika   Facebook Messenger   Email   WhatsApp   Google Meet  

Učení umí být i zábava. Ráda propojuji různé hry a aktivity, pro lepší motivaci dětí ke škole. Důležité je, si k předmětu vybudovat pozitivní vztah, proto je důležité propojit jakékoliv aktivity,…

01209-002 Michal

Michal - výuka informatiky online

  Informatika   Facebook Messenger   Email   Google Meet   ZOOM   Microsoft Teams  

Osobní přístup ke každému žákovi.

02599-004 Kristýna

Kristýna - výuka informatiky online

  Informatika   Email   Google Meet  

Jmenuji se Kiki, studuji SŠ IT a jsem součástí studentské firmy jménem KNOWXPERT. Naše studentská firma se zaměřuje na doučování v oblasti IT (excel, word, powerpoint, webovky, atd...), také děláme…


Nenašli jste vhodného učitele informatiky v Praze 4?

Nenašli jste vhodného učitele informatiky nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem informatiky v Praze 4 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)