Výuka nebo doučování latiny v Praze 4

Doučování nebo výuka latiny v Praze 4. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů latiny v Praze 4 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů latiny v Praze 4 a okolí.

V této chvíli se nám v Praze 4 nepodařilo najít volného učitele latiny. Ale nevěšte hlavu!
Když v aplikaci zaznamenáme novou neuspokojenou poptávku, aktivně oslovujeme nové učitele z daného regionu a díky síti našich kontaktů se nám téměř vždy daří vhodného učitele brzy najít.
Rádi jej najdeme i pro Vás. Stačí vyplnit tento jednoduchý formulář !


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

01502-008 Jana

Jana - výuka latiny online

  Latina   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp   Google Meet GoogleMeet  

Nabízím výuku jak klasické latiny pro gymnázia a vysoké školy, tak pro medicínské či právní obory. Pracuji primárně se zahraniční literaturou a aktivní latinou, aby si student jazyk oslovil a neučil…

01769-008 Adam

Adam - výuka latiny online

  Latina   Skype Skype   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp   ZOOM ZOOM   Microsoft Teams MSTeams  

Výuka i doučování klasické latiny, ale i s přesahy do církevní a poklasické. Preferuji učení s pomocí původních textů (podle zájmu studenta).

01612-008 Dominika

Dominika - výuka latiny online

  Latina   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp  

Mám vystudované gymnázium, nyní studuji vysokou školu na zdravotně sociální fakultě, obor pediatrické ošetřovatelství. Absolvovala jsem první stupeň hraní na flétnu a dělala jsem několik let…


Jste učitelem latiny v Praze 4 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)