Výuka nebo doučování logopedie v Praze 4

Doučování nebo výuka logopedie v Praze 4. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů logopedie v Praze 4 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů logopedie v Praze 4 a okolí.

V této chvíli se nám v Praze 4 nepodařilo najít volného učitele logopedie. Ale nevěšte hlavu!
Když v aplikaci zaznamenáme novou neuspokojenou poptávku, aktivně oslovujeme nové učitele z daného regionu a díky síti našich kontaktů se nám téměř vždy daří vhodného učitele brzy najít.
Rádi jej najdeme i pro Vás. Stačí vyplnit tento jednoduchý formulář !


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

01648-008 Petra

Petra - výuka logopedie online

  Logopedie   Skype Skype   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp  

Milí rodiče a žáci, jmenuji se Petra a nabízím doučování (výuku) předmětů 1. stupně ZŠ (zejména českého jazyka, matematiky, angličtiny) a logopedii. Snažím se, aby učení žáky bavilo.

02278-003 Dana

Dana - výuka logopedie online

  Logopedie   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp   Microsoft Teams MSTeams  

Zabývám se výchovou,vzděláváním a integrací žáků s poruchami řeči a komunikace. Řeč - schopnost používat verbální a neverbální jazykové prostřed. a správná výslovnost sykavek. Logopedie - v co…

02598-004 Hedvika

Hedvika - výuka logopedie online

  Logopedie   WhatsApp WhatsApp  

Logopedická prevence. Rozvoj řečových a jazykových dovedností, rozvoj sluchového rozlišování, rytmizace, podpora komunikace. Rozvoj slovní zásoby, podpora porozumění a srozumitelnosti řeči. Vše…


Jste učitelem logopedie v Praze 4 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)