Výuka nebo doučování programování PHP v Praze 4

Doučování nebo výuka programování PHP v Praze 4. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů programování PHP v Praze 4 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů programování PHP v Praze 4 a okolí.

V této chvíli se nám v Praze 4 nepodařilo najít volného učitele programování PHP. Ale nevěšte hlavu!
Když v aplikaci zaznamenáme novou neuspokojenou poptávku, aktivně oslovujeme nové učitele z daného regionu a díky síti našich kontaktů se nám téměř vždy daří vhodného učitele brzy najít.
Rádi jej najdeme i pro Vás. Stačí vyplnit tento jednoduchý formulář !


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

01251-005 Tomáš

Tomáš - výuka programování PHP online

  Programování PHP   Email   Google Meet  

Trocha matematiky a fyziky nikomu neublíží, a pokud ano, tak se obraťte na mně. Rád Vám vše vysvětlím a ukážu, že i tyto předměty jsou zábavné, pochopitelné a zvládnutelné.

01557-002 Viktor

Viktor - výuka programování PHP online

  Programování PHP   Skype   Facebook Messenger  

Ahoj, jmenuji se Viktor, je mi 18 let, studuji na střední průmyslové škole v Praze (maturitní ročník) a s výukou mám již nějaké zkušenosti v oblasti programovacích jazyků. Mimo to, že mě vysvětlování…

02822-003 Lukas

Lukas - výuka programování PHP online

  Programování PHP   Email   WhatsApp  

Umím udělat doučování každému na míru a velmi efektivní díky svému jedinečnému konceptu. Individuální práce se studenty mě stále baví a hlavně inspiruje.


Jste učitelem programování PHP v Praze 4 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)