Výuka nebo doučování španělštiny v Praze 4

Doučování nebo výuka španělštiny v Praze 4. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů španělštiny v Praze 4 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů španělštiny v Praze 4 a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky španělštiny nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

02379-005 Evelína

Evelína - výuka španělštiny

  Španělština     Praha 4   WhatsApp  

Angličtinu mám na úrovni B2-C1, španělštinu B2, český jazyk jsem zatím doučovala pouze na přijímačky ale nemám problém i s jiným doučováním, chemii hlavně vzorce a rovnice, popřípadě i jinou látku.


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

02039-004 Ana

Ana - výuka španělštiny online

  Španělština   Skype   Facebook Messenger   Email   Viber   WhatsApp  

Ahoj, jmenuji se Anička a moc ráda ti pomůžu se zdokonalit ve španělském jazyce, naučit se od začátku, připravit na zkoušku a nebo můžeme jen konverzovat. Vyrůstala jsem v Jižní Americe ve Venezuele,…

01670-004 Veronika

Veronika - výuka španělštiny online

  Španělština   Skype   Facebook Messenger   WhatsApp  

Ve výuce se snažím soustředit jak na gramatiku, tak na další oblasti jazyka: komunikace, čtení, psaní, poslech a překlady. Ráda využívám moderní technologie a propojuji potřebné znalosti se zájmy…

00362-002 Anna

Anna - výuka španělštiny online

  Španělština   Skype   WhatsApp   ZOOM  

Vždy se snažím zaměřovat na slabiny studentů a zdokonalit je, či vypilovat. Pokud ovšem má student zálibu v příslovích, nářečích, či něčem jiném, neváhám se do toho s ním pustit a i něco nového se…


Nenašli jste vhodného učitele španělštiny v Praze 4?

Nenašli jste vhodného učitele španělštiny nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem španělštiny v Praze 4 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)