Výuka nebo doučování základů společenských věd v Praze 4

Doučování nebo výuka základů společenských věd v Praze 4. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů základů společenských věd v Praze 4 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů základů společenských věd v Praze 4 a okolí.

V této chvíli se nám v Praze 4 nepodařilo najít volného učitele základů společenských věd. Ale nevěšte hlavu!
Když v aplikaci zaznamenáme novou neuspokojenou poptávku, aktivně oslovujeme nové učitele z daného regionu a díky síti našich kontaktů se nám téměř vždy daří vhodného učitele brzy najít.
Rádi jej najdeme i pro Vás. Stačí vyplnit tento jednoduchý formulář !


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

01325-003 Theodora

Theodora - výuka základů společenských věd online

  Základy společenských věd   Skype Skype   Email E-mail   Google Meet GoogleMeet   ZOOM ZOOM  

Český jazyk - ZŠ, SŠ, Matematika - 1. st. ZŠ, Francouzština - pro začátečníky, ZSV - možnost přípravy k maturitě. Vzhledem k současné situaci preferuji doučování online.

02376-005 Dominika

Dominika - výuka základů společenských věd online

  Základy společenských věd   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp   Microsoft Teams MSTeams  

Každý žák má své individuální potřeby. Proto každý správný učitel musí najít onu nejlepší cestu, jak mu pomoci naučit se něco nového. Dnešní doba si žádá netradiční postupy. Nevyhovuje-li ti klasická…

00892-017 Jana

Jana - výuka základů společenských věd online

  Základy společenských věd   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   WhatsApp WhatsApp  

Samozřejmě kladu důraz na individuální přístup k žákovi. Respektuji jeho studijní tempo i zvyklosti . Mám dlouholeté zkušenosti s žáky s poruchami učení tj. různé dys. Zabývám se i výukou žáků s…


Jste učitelem základů společenských věd v Praze 4 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)