Výuka nebo doučování dějepisu v Praze 5

Doučování nebo výuka dějepisu v Praze 5. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů dějepisu v Praze 5 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů dějepisu v Praze 5 a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky dějepisu nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

02283-004 Ondřej

Ondřej - výuka dějepisu

  Dějepis     Praha 5  

V hudebním oboru dávám přednost rozvíjení schopností každého žáka na základě jeho individuální úrovně (začátečník, pokročilý). Anglický jazyk vyučuji klasicky s tím, že doplňuji svou výuku o anglické…

00723-003 Daniela

Daniela - výuka dějepisu

  Dějepis     Praha 5   Skype   Facebook Messenger   Email   WhatsApp  

Během své výuky se snažím děti moc nepřehltit a učit je zábavným způsobem. Do výuky si vždy připravuji různé pomůcky jako jsou například prezentace, obrázky, exempláře či hudební ukázky. Během výuky…

00600-002 Tana

Tana - výuka dějepisu

  Dějepis     Praha 5   Skype   Facebook Messenger   Email   WhatsApp  

K vyuce pristupuji dle potreb ditete. U mensich pouzivam nazorne pomucky,aby si ucivo lepe zapamatovali, u starsich vse dostupne - internet,hlavne ucebnice + ruzne zdroje.


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

02093-004 Karolína

Karolína - výuka dějepisu online

  Dějepis   Skype   Viber   WhatsApp   ZOOM   Microsoft Teams  

Mohu doučovat online i osobně. Upřednostňuji interaktivní výuku. Zakládám si na pozitivním přístupu k výuce a motivaci. Přizpůsobuji hodiny individuálním potřebám a zájmům svého studenta, protože…

00600-002 Tana

Tana - výuka dějepisu online

  Dějepis   Skype   Facebook Messenger   Email   WhatsApp  

K vyuce pristupuji dle potreb ditete. U mensich pouzivam nazorne pomucky,aby si ucivo lepe zapamatovali, u starsich vse dostupne - internet,hlavne ucebnice + ruzne zdroje.

01391-002 Markéta

Markéta - výuka dějepisu online

  Dějepis   Skype   Facebook Messenger   Email   Viber   WhatsApp  

Výuka probíhá on-line- ideálně přes skype , nebo google meet. K výuce posílám předem materiály k prostudování a v případě zájmu i úlohy navíc. Lekce trvá 45/60 minut a cena za 45 minut je 200kč. Vše…


Nenašli jste vhodného učitele dějepisu v Praze 5?

Nenašli jste vhodného učitele dějepisu nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem dějepisu v Praze 5 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)