Výuka nebo doučování základů společenských věd v Praze 6

Doučování nebo výuka základů společenských věd v Praze 6. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů základů společenských věd v Praze 6 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů základů společenských věd v Praze 6 a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky základů společenských věd nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

02283-008 Ondřej

Ondřej - výuka základů společenských věd

  Základy společenských věd     Praha 6  

V hudebním oboru dávám přednost rozvíjení schopností každého žáka na základě jeho individuální úrovně (začátečník, pokročilý). Anglický jazyk vyučuji klasicky s tím, že doplňuji svou výuku o anglické…


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

01988-008 Barbora

Barbora - výuka základů společenských věd online

  Základy společenských věd   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp  

Jsem velmi trpělivá. Snažím se látku vysvětlit, co nejlépe umím a snažím se o to, abych žáka vedla k úspěchu a samostatnosti. Také se snažím o zpestření vyučování, například formou her.

00230-008 Tereza

Tereza - výuka základů společenských věd online

  Základy společenských věd   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp  

Mgr. Tereza Fialová I nemožné je možné, pokud věříme. Nabízím doučování v Praze nebo přes skype. CENA DOHODOU. Připravím do školy, pomohu s úkoly, mohu také nabídnout pouze emailovou komunikaci …

02342-008 Pavla

Pavla - výuka základů společenských věd online

  Základy společenských věd   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp   Microsoft Teams MSTeams  

Nabízím doučování anglického jazyka, českého jazyka, dějepisu a základů společenských věd. S doučováním mám zkušenosti, výuku přizpůsobím potřebám žáka tak, aby si ji užil a hodně se toho naučil. V…


Nenašli jste vhodného učitele základů společenských věd v Praze 6?

Nenašli jste vhodného učitele základů společenských věd nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem základů společenských věd v Praze 6 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)