Výuka nebo doučování základů společenských věd v Praze 6

Doučování nebo výuka základů společenských věd v Praze 6. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů základů společenských věd v Praze 6 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů základů společenských věd v Praze 6 a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky základů společenských věd nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

02283-004 Ondřej

Ondřej - výuka základů společenských věd

  Základy společenských věd     Praha 6  

V hudebním oboru dávám přednost rozvíjení schopností každého žáka na základě jeho individuální úrovně (začátečník, pokročilý). Anglický jazyk vyučuji klasicky s tím, že doplňuji svou výuku o anglické…


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

02275-005 Barbora

Barbora - výuka základů společenských věd online

  Základy společenských věd   Skype   Facebook Messenger   Email   WhatsApp  

Snažím se nelpět pouze na psaní a poslouchání, ale povídám si se žáky, koukáme na videa, vypisujeme pracovní listy, děláme projekty,… nikdy není výuka jednotvárná a žáci mají prostor!:)

02668-005 Nikol

Nikol - výuka základů společenských věd online

  Základy společenských věd   Skype   Facebook Messenger   Email   Viber   WhatsApp  

Využívám interaktivní metody, které podporují Váš zájem o vzdělání. Doučujeme standartně 45min a 60min. Doučujeme kreativní a zábavnou formou. Doučujeme on-line i osobně v některých městech.

00784-009 Mgr. Marie

Mgr. Marie - výuka základů společenských věd online

  Základy společenských věd   Skype   Facebook Messenger   Email   Viber   WhatsApp  

Ráda bych Vám nabidla hodiny, kde se střídající činnosti, kde vyučuji interaktivní formou dle vašich potřeb a požadavků.


Nenašli jste vhodného učitele základů společenských věd v Praze 6?

Nenašli jste vhodného učitele základů společenských věd nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem základů společenských věd v Praze 6 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)