Výuka nebo doučování hry na bicí nástroje v Praze

Doučování nebo výuka hry na bicí nástroje v Praze. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů hry na bicí nástroje v Praze a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů hry na bicí nástroje v Praze a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky hry na bicí nástroje nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

02095-001 Juraj

Juraj - výuka hry na bicí nástroje

  Bicí nástroje     Praha   Skype   Facebook Messenger   Email   WhatsApp   Google Meet  

Ponúkam lekcie hry na bicie nástroje (všetky úrovne), klavír alebo gitary (začiatočníci, mierne pokročilí). Ako absolvent konzervatória, a študent skladby učím aj hudobnú teóriu - dá sa spojiť aj pri…


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

02460-010 Jitka

Jitka - výuka hry na bicí nástroje online

  Bicí nástroje   Google Meet   ZOOM   Microsoft Teams  

Hledáme spolehlivé lektory a lektorky - nejlépe zkušené pedagogy - pro dlouhodobou spolupráci - výuka individuální osobní po Praze, individuální on-line po celé ČR, v zahraničí. Nabízíme stabilní…

01686-002 Kristina

Kristina - výuka hry na bicí nástroje online

  Bicí nástroje   Skype   Email   WhatsApp  

Ahoj, vítám Tě/Vás na svém profilu :-D Jmenuju se Kristina, je mi 25 let a jsem z Ostravy. Momentálně jsem ukončila studium na lékařské fakultě UK. Jako střední školu jsem si vybrala osmileté…


Nenašli jste vhodného učitele hry na bicí nástroje v Praze?

Nenašli jste vhodného učitele hry na bicí nástroje nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem hry na bicí nástroje v Praze nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)