Výuka nebo doučování elektrotechniky v Praze

Doučování nebo výuka elektrotechniky v Praze. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů elektrotechniky v Praze a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů elektrotechniky v Praze a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky elektrotechniky nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

01576-008 Evžen

Evžen - výuka elektrotechniky

  Elektrotechnika     Praha   Skype Skype   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp  

Výuka probíhá osobně, což je nejefektivnější způsob výuky. V některých případech je možná výuka, resp. konzultace elektronickou formou. V případě žáků základních škol, resp. studentů středních škol…

00136-008 Kateřina

Kateřina - výuka elektrotechniky

  Elektrotechnika     Praha  

Vyučuji děti i dospělé formou hry, která zaujme.


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

01576-008 Evžen

Evžen - výuka elektrotechniky online

  Elektrotechnika   Skype Skype   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp  

Výuka probíhá osobně, což je nejefektivnější způsob výuky. V některých případech je možná výuka, resp. konzultace elektronickou formou. V případě žáků základních škol, resp. studentů středních škol…

01251-008 Tomáš

Tomáš - výuka elektrotechniky online

  Elektrotechnika   Email E-mail   Google Meet GoogleMeet  

Trocha matematiky a fyziky nikomu neublíží, a pokud ano, tak se obraťte na mně. Rád Vám vše vysvětlím a ukážu, že i tyto předměty jsou zábavné, pochopitelné a zvládnutelné.

02166-002 Jan

Jan - výuka elektrotechniky online

  Elektrotechnika   Google Meet GoogleMeet  

Elektrotechnika, Elektronika, Energetika, Číslicová technika, Mikroprocesorová technika, Elektrická měření, Sdělovací technika, Počítačové sítě a datové komunikace, SQL, Praktická výuka, včetně…


Nenašli jste vhodného učitele elektrotechniky v Praze?

Nenašli jste vhodného učitele elektrotechniky nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem elektrotechniky v Praze nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)