Výuka nebo doučování fotografování v Praze

Doučování nebo výuka fotografování v Praze. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů fotografování v Praze a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů fotografování v Praze a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky fotografování nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

02475-005 Kryštof

Kryštof - výuka fotografování

  Fotografování     Praha   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp   Google Meet GoogleMeet  

Preferuji zábavnou interaktivní formu výuky, aby žák/ student mohl danou látku pochopit a aplikovat ji i do dalších, co budou časem přicházet.


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

00361-002 Věra

Věra - výuka fotografování online

  Fotografování   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail  

Jazyk - angličtina (dospělí - začátečník, který se stydí chodit do jazykovky), ZŠ - procvičování, opakování. Polština - všechny úrovně jsem rodilá mluvčí. Výtvarné obory - kresba, malba - zobrazení…

01906-004 Maria

Maria - výuka fotografování online

  Fotografování   Email E-mail   Google Meet GoogleMeet  

Když moje studenti začínají mluvit rusky a česky beze žádných barieru, tak mam z toho ten nejlepší pocit. První naše lekce proběhne tak, že nejdříve se dozvím vaší aktuální úroveň, a potom…

02475-005 Kryštof

Kryštof - výuka fotografování online

  Fotografování   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp   Google Meet GoogleMeet  

Preferuji zábavnou interaktivní formu výuky, aby žák/ student mohl danou látku pochopit a aplikovat ji i do dalších, co budou časem přicházet.


Nenašli jste vhodného učitele fotografování v Praze?

Nenašli jste vhodného učitele fotografování nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem fotografování v Praze nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)