Výuka nebo doučování hry na housle v Praze

Doučování nebo výuka hry na housle v Praze. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů hry na housle v Praze a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů hry na housle v Praze a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky hry na housle nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

01147-004 Jana

Jana - výuka hry na housle

  Housle     Praha  

Jsem houslistkou na volné noze od roku 2015. Věnuji se výuce hry na housle a hře v komorních tělesech Musica Bona Praga, Good Girls Duo a Trio lindo ad. Nabízím výuku klasické hry na housle včetně…

01094-004 Klára

Klára - výuka hry na housle

  Housle     Praha   Skype   Facebook Messenger   Email   WhatsApp   ZOOM  

Velmi mi záleží na tom, aby mé studenty hodiny bavily a vyvolala jsem v nich nadšení pro cokoli, co zrovna dělají. Myslím, že je důležité pochopit osobnost studenta a podle toho uzpůsobit výuku, ať…

00088-002 Karolína

Karolína - výuka hry na housle

  Housle     Praha  

Snažím se o důkladné vysvětlení učiva za použití příkladů tak, aby student pochopil správně principy a nemusel se učit logické věci zpaměti. Tempo uzpůsobím potřebám studenta.

01000-000 Rosa

Rosa - výuka hry na housle

  Housle     Praha   Skype   Facebook Messenger   Email   Viber   WhatsApp  

Ahoj, jsem rodilá mluvčí v angličtině i češtině. Ráda pomůžu se základy ale i rozmluvením. Co se týče hudebních nástrojů, na housle hraji 12 let, na kytaru 8 a na flétnu 4. Všechny nástroje jsem…


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

02688-004 Karolína

Karolína - výuka hry na housle online

  Housle   Skype   WhatsApp   Google Meet  

Doučuji již mnoho let, zastávám názor, že učení nemusí být trápení a podle toho taky učím. Respektuji žáky a snažím se učení udělat zajímavým.

01432-005 Violet Betty

Violet Betty - výuka hry na housle online

  Housle   Skype   Facebook Messenger   WhatsApp  

Nabízím výuku online zábavnou formou, individuálně přizpůsobenou každému.

01364-003 Nikola

Nikola - výuka hry na housle online

  Housle   Skype   Facebook Messenger   Email   WhatsApp   Google Meet  

Snažím se hlavně o to, aby žák učivo pořádně procvičil a hlavně aby ho zcela pochopil. Můžu použít různé aplikace, v jazycích na slovíčka, v češtině na gramatiku, ale nejhlavnější je pro mě právě…


Nenašli jste vhodného učitele hry na housle v Praze?

Nenašli jste vhodného učitele hry na housle nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem hry na housle v Praze nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)