Výuka nebo doučování latiny v Praze

Doučování nebo výuka latiny v Praze. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů latiny v Praze a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů latiny v Praze a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky latiny nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

01769-003 Adam

Adam - výuka latiny

  Latina     Praha   Skype Skype   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp   ZOOM ZOOM   Microsoft Teams MSTeams  

Výuka i doučování klasické latiny, ale i s přesahy do církevní a poklasické. Preferuji učení s pomocí původních textů (podle zájmu studenta).

00728-002 Martin

Martin - výuka latiny

  Latina     Praha   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp  

U výuky hry na klavír se řídím možnostmi a schopnostmi žáka, základ vidím v podporování jeho zájmu o hudbu a v hraní vhodně vybraných skladeb,které se mu líbí a které si v budoucnu rád bez učitele…

01502-000 Jana

Jana - výuka latiny

  Latina     Praha   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp   Google Meet GoogleMeet  

Nabízím výuku jak klasické latiny pro gymnázia a vysoké školy, tak pro medicínské či právní obory. Pracuji primárně se zahraniční literaturou a aktivní latinou, aby si student jazyk oslovil a neučil…


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

00555-002 Carolina

Carolina - výuka latiny online

  Latina   Skype Skype   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp  

Linguam latinam methodo Oerbergiano doceo - latine. Si enim latine non solum legere, sed etiam intellegere velis, oportet audire, legere, scribere, loqui... Si paratus/a es, scribas ad me!

02017-002 Jana

Jana - výuka latiny online

  Latina   Email E-mail   Microsoft Teams MSTeams  

Vyučuji latině prezenčně i online, mám zkušenosti s různými typy výuky (i s online latinou pro děti). Vyučuji/doučuji latině klasické, středověké (přeložila jsem ze středověké latiny řádku knih -…

01043-007 Zdenka

Zdenka - výuka latiny online

  Latina   Skype Skype   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp  

Styl výuky je vybrán podle požadavků a potřeb studenta. Vždy se snažím, aby byla výuka zajímavá, kreativní a zaměřená na osvojení znalostí do praxe, ne jen k určitému účelu (např. zkoušky).


Nenašli jste vhodného učitele latiny v Praze?

Nenašli jste vhodného učitele latiny nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem latiny v Praze nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)