Výuka nebo doučování portugalštiny v Praze

Doučování nebo výuka portugalštiny v Praze. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů portugalštiny v Praze a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů portugalštiny v Praze a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky portugalštiny nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

00648-000 Eva

Eva - výuka portugalštiny

  Portugalština     Praha   Skype   Facebook Messenger   Email  

Učím podle vlastních materiálů či podle učebnice. Hodiny jsou individuálně připraveny pro každého studenta se zaměřením na zájmy a cíle.

01647-000 Alžběta

Alžběta - výuka portugalštiny

  Portugalština     Praha   Skype   Facebook Messenger   Email   Viber   WhatsApp  

Pracovala jsem již se studenty všech věkových kategorii. Během výuky jde hlavně o to, aby se student cítil v pohodě a v klidu, aby byla pohodová atmosféra a nebál se kdykoliv na cokoliv zeptat. Jsem…

00115-000 Luke

Luke - výuka portugalštiny

  Portugalština     Praha  

70 % of teaching is speaking, emphasis on speaking with clients, I don't speak much Czech, I prefer to explain everything in that concrete language in order to simulate the way how you would study…


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

01938-002 Marie

Marie - výuka portugalštiny online

  Portugalština   Skype   Google Meet  

V hodinách se zaměřuji především na konverzaci a praktické využití jazyka. Snažím se učit zábavnou a poutavou formou, individuální přístup je samozřejmostí.

02755-010 Nicola

Nicola - výuka portugalštiny online

  Portugalština   Skype   Email   Viber   WhatsApp   Google Meet   ZOOM  

Jsem Portugalsky rodlí mluvčí. Doučuji už 7 let. Styl mojí výuky je diferenciovaná výuka, kde se zaměřuji na individuální potřeby studentů a interaktivní výuka kde aktivně zapojuji studenty do…


Nenašli jste vhodného učitele portugalštiny v Praze?

Nenašli jste vhodného učitele portugalštiny nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem portugalštiny v Praze nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)