Výuka nebo doučování portugalštiny v Praze

Doučování nebo výuka portugalštiny v Praze. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů portugalštiny v Praze a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů portugalštiny v Praze a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky portugalštiny nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

00648-000 Eva

Eva - výuka portugalštiny

  Portugalština     Praha   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail  

Učím podle vlastních materiálů či podle učebnice. Hodiny jsou individuálně připraveny pro každého studenta se zaměřením na zájmy a cíle.

01647-000 Alžběta

Alžběta - výuka portugalštiny

  Portugalština     Praha   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp  

Pracovala jsem již se studenty všech věkových kategorii. Během výuky jde hlavně o to, aby se student cítil v pohodě a v klidu, aby byla pohodová atmosféra a nebál se kdykoliv na cokoliv zeptat. Jsem…

00115-000 Luke

Luke - výuka portugalštiny

  Portugalština     Praha  

70 % of teaching is speaking, emphasis on speaking with clients, I don't speak much Czech, I prefer to explain everything in that concrete language in order to simulate the way how you would study…


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

01938-004 Marie

Marie - výuka portugalštiny online

  Portugalština   Skype Skype   Google Meet GoogleMeet  

V hodinách se zaměřuji především na konverzaci a praktické využití jazyka. Snažím se učit zábavnou a poutavou formou, individuální přístup je samozřejmostí.


Nenašli jste vhodného učitele portugalštiny v Praze?

Nenašli jste vhodného učitele portugalštiny nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem portugalštiny v Praze nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)