Výuka nebo doučování programování JAVA v Praze

Doučování nebo výuka programování JAVA v Praze. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů programování JAVA v Praze a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů programování JAVA v Praze a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky programování JAVA nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

00341-001 Radek

Radek - výuka programování JAVA

  Programování JAVA     Praha   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp   Google Meet GoogleMeet  

Nabízím výuku programování v jazycích java, kotlin, javascript, typescript, c++ formou online konzultací. Na zaměření výuky se můžeme domluvit (od backendu po frontend, vývoj jednoduchých her).…

01576-000 Evžen

Evžen - výuka programování JAVA

  Programování JAVA     Praha   Skype Skype   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp  

Výuka probíhá osobně, což je nejefektivnější způsob výuky. V některých případech je možná výuka, resp. konzultace elektronickou formou. V případě žáků základních škol, resp. studentů středních škol…


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

01907-002 Dmytro

Dmytro - výuka programování JAVA online

  Programování JAVA   Email E-mail   Google Meet GoogleMeet  

Doučovaní probíhá pomoci Google Meet a Classroom. Žádné podklady k tomu nepotřebujete, všechny materiály Vám budou poskytnuté. Také nabízím první seznamovací lekce za 60% od původní ceny. Trvá 45-50…


Nenašli jste vhodného učitele programování JAVA v Praze?

Nenašli jste vhodného učitele programování JAVA nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem programování JAVA v Praze nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)