Výuka nebo doučování programování PHP v Praze

Doučování nebo výuka programování PHP v Praze. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů programování PHP v Praze a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů programování PHP v Praze a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky programování PHP nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

01557-002 Viktor

Viktor - výuka programování PHP

  Programování PHP     Praha   Skype   Facebook Messenger  

Ahoj, jmenuji se Viktor, je mi 18 let, studuji na střední průmyslové škole v Praze (maturitní ročník) a s výukou mám již nějaké zkušenosti v oblasti programovacích jazyků. Mimo to, že mě vysvětlování…

01576-000 Evžen

Evžen - výuka programování PHP

  Programování PHP     Praha   Skype   Email   WhatsApp  

Výuka probíhá osobně, což je nejefektivnější způsob výuky. V některých případech je možná výuka, resp. konzultace elektronickou formou. V případě žáků základních škol, resp. studentů středních škol…


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

01557-002 Viktor

Viktor - výuka programování PHP online

  Programování PHP   Skype   Facebook Messenger  

Ahoj, jmenuji se Viktor, je mi 18 let, studuji na střední průmyslové škole v Praze (maturitní ročník) a s výukou mám již nějaké zkušenosti v oblasti programovacích jazyků. Mimo to, že mě vysvětlování…

01251-005 Tomáš

Tomáš - výuka programování PHP online

  Programování PHP   Email   Google Meet  

Trocha matematiky a fyziky nikomu neublíží, a pokud ano, tak se obraťte na mně. Rád Vám vše vysvětlím a ukážu, že i tyto předměty jsou zábavné, pochopitelné a zvládnutelné.


Nenašli jste vhodného učitele programování PHP v Praze?

Nenašli jste vhodného učitele programování PHP nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem programování PHP v Praze nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)