Výuka nebo doučování rétoriky v Praze

Doučování nebo výuka rétoriky v Praze. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů rétoriky v Praze a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů rétoriky v Praze a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky rétoriky nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

01325-008 Theodora

Theodora - výuka rétoriky

  Rétorika     Praha   Skype Skype   Email E-mail   Google Meet GoogleMeet   ZOOM ZOOM  

Český jazyk - ZŠ, SŠ, Matematika - 1. st. ZŠ, Francouzština - pro začátečníky, ZSV - možnost přípravy k maturitě. Vzhledem k současné situaci preferuji doučování online.

00448-001 Klára

Klára - výuka rétoriky

  Rétorika     Praha   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   WhatsApp WhatsApp   Google Meet GoogleMeet   ZOOM ZOOM   Microsoft Teams MSTeams  

- uzpůsobení výuky konkrétním potřebám studenta - důkladné vysvětlení učiva - pomoc s domácími úkoly - cvičné testy - správná výslovnost - konzultace s rodiči


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

01325-008 Theodora

Theodora - výuka rétoriky online

  Rétorika   Skype Skype   Email E-mail   Google Meet GoogleMeet   ZOOM ZOOM  

Český jazyk - ZŠ, SŠ, Matematika - 1. st. ZŠ, Francouzština - pro začátečníky, ZSV - možnost přípravy k maturitě. Vzhledem k současné situaci preferuji doučování online.


Nenašli jste vhodného učitele rétoriky v Praze?

Nenašli jste vhodného učitele rétoriky nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem rétoriky v Praze nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)