Výuka nebo doučování hry na saxofon v Praze

Doučování nebo výuka hry na saxofon v Praze. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů hry na saxofon v Praze a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů hry na saxofon v Praze a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky hry na saxofon nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

02364-004 JAROSLAV

JAROSLAV - výuka hry na saxofon

  Saxofon     Praha   Skype  

Moderní výuka hry na nástroj. Využití cvičebních a doprovodných nahrávek. Klasická, moderní, filmová a veškerá populární hudba. Improvizace, hra bez not od prvních hodin výuky, společné jam sessions.

02685-001 Anastazie

Anastazie - výuka hry na saxofon

  Saxofon     Praha   Skype   Facebook Messenger   Email   Viber   WhatsApp  

Mám více než čtyřleté zkušenosti v oblasti výuky hudby a jsem velmi nadšená z možnosti sdílet své znalosti a vášeň pro hudbu s dalšími. Během své pedagogické praxe jsem měla možnost pracovat s…

01727-001 Martin

Martin - výuka hry na saxofon

  Saxofon     Praha   Facebook Messenger  

Nejraději vyučuji populární hudbu rockovou, známé písničky z rádia, aby to studenty bavilo, pokročilejší můžu učit základy Blues a Jazz, progressive rock. Záleží jak se studentovi žánr líbí a jestli…


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

00336-002 Pavel

Pavel - výuka hry na saxofon online

  Saxofon   Facebook Messenger   ZOOM  

Hru na saxofon vyučuji kombinací tradičních metod, se kterými jsem se setkal během svých studií, a metod moderních, které postupně poznávám skrz setkání a spolupráce se zahraničními interprety…

02157-004 Adéla

Adéla - výuka hry na saxofon online

  Saxofon   Facebook Messenger   Email   WhatsApp  

Při výuce saxofonu se věnuji především jazzu. Svým žákům dávám jazzové standardy, ale i popové a moderní skladby. Soustředím se i na znalost stupnic a improvizace.

02519-004 Lucie MAZEJCVICIT.CZ

Lucie MAZEJCVICIT.CZ - výuka hry na saxofon online

  Saxofon   Google Meet  

Chceš umět hrát na saxofon, ale nemáš dostatek informací? Tak to jsi na správném místě! Ahoj! Moje jméno je Lucie, jsem saxofonistka, lektorka saxofonu a zakladatelka projektu MAZEJ CVIČIT. Učení…


Nenašli jste vhodného učitele hry na saxofon v Praze?

Nenašli jste vhodného učitele hry na saxofon nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem hry na saxofon v Praze nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)