Výuka nebo doučování stavitelství v Praze

Doučování nebo výuka stavitelství v Praze. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů stavitelství v Praze a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů stavitelství v Praze a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky stavitelství nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

01036-000 Aleš

Aleš - výuka stavitelství

  Stavitelství     Praha   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp   ZOOM ZOOM  

Nabízím individuální výuku matematiky, deskriptivní geometrie, fyziky a CAD programů a další technické a výtvarné předměty úrovně ZŠ, SŠ i VŠ. Čas, délka a místo podle Vašeho přání. Učím i online…


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

02714-005 Michal

Michal - výuka stavitelství online

  Stavitelství   Google Meet GoogleMeet  

Pro studenty středních stavebních průmyslových škol nabízím pomoc při zvládání předmětu Stavební mechanika. Jsou-li vám pojmy jako staticky určité a neurčité konstrukce, vazníky, reakce v podporách,…


Nenašli jste vhodného učitele stavitelství v Praze?

Nenašli jste vhodného učitele stavitelství nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem stavitelství v Praze nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)