Výuka nebo doučování úpravy fotek a videa v Praze

Doučování nebo výuka úpravy fotek a videa v Praze. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů úpravy fotek a videa v Praze a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů úpravy fotek a videa v Praze a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky úpravy fotek a videa nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

02475-005 Kryštof

Kryštof - výuka úpravy fotek a videa

  Úprava fotek a videa     Praha   Skype   Facebook Messenger   Email   Viber   WhatsApp   Google Meet  

Preferuji zábavnou interaktivní formu výuky, aby žák/ student mohl danou látku pochopit a aplikovat ji i do dalších, co budou časem přicházet.


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

02475-005 Kryštof

Kryštof - výuka úpravy fotek a videa online

  Úprava fotek a videa   Skype   Facebook Messenger   Email   Viber   WhatsApp   Google Meet  

Preferuji zábavnou interaktivní formu výuky, aby žák/ student mohl danou látku pochopit a aplikovat ji i do dalších, co budou časem přicházet.

01906-004 Maria

Maria - výuka úpravy fotek a videa online

  Úprava fotek a videa   Email   Google Meet  

Když moje studenti začínají mluvit rusky a česky beze žádných barieru, tak mam z toho ten nejlepší pocit. První naše lekce proběhne tak, že nejdříve se dozvím vaší aktuální úroveň, a potom…


Nenašli jste vhodného učitele úpravy fotek a videa v Praze?

Nenašli jste vhodného učitele úpravy fotek a videa nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem úpravy fotek a videa v Praze nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)