Výuka nebo doučování logopedie v Praze 1

Doučování nebo výuka logopedie v Praze 1. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů logopedie v Praze 1 a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů logopedie v Praze 1 a okolí.

V této chvíli se nám v Praze 1 nepodařilo najít volného učitele logopedie. Ale nevěšte hlavu!
Když v aplikaci zaznamenáme novou neuspokojenou poptávku, aktivně oslovujeme nové učitele z daného regionu a díky síti našich kontaktů se nám téměř vždy daří vhodného učitele brzy najít.
Rádi jej najdeme i pro Vás. Stačí vyplnit tento jednoduchý formulář !


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

01822-006 Michaela

Michaela - výuka logopedie online

  Logopedie   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp   Google Meet GoogleMeet  

.

01795-003 Nikol

Nikol - výuka logopedie online

  Logopedie   Skype Skype   Email E-mail   Viber Viber  

Ráda pomohu Vašim předškolním dětem a čerstvým školákům s logopedickými obtížemi. Ve výuce využívám moderních metod práce a ke každému dítěti volím individuální přístup. K dispozici mám mnoho…

00682-002 Iveta

Iveta - výuka logopedie online

  Logopedie   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp   Google Meet GoogleMeet   ZOOM ZOOM  

MOTO:"individuální a pozitivní přístup". Jsem učitelkou na mateřské dovolené, mohu se věnovat vašim dětem/vám dopoledne i odpoledne,dle potřeb. V současné době preferuji on-line výuku.


Jste učitelem logopedie v Praze 1 nebo okolí? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)