Výuka nebo doučování francouzštiny v

Doučování nebo výuka francouzštiny. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů francouzštiny a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů francouzštiny a okolí.

V této chvíli se nám nepodařilo najít volného učitele francouzštiny. Ale nevěšte hlavu!
Když v aplikaci zaznamenáme novou neuspokojenou poptávku, aktivně oslovujeme nové učitele z daného regionu a díky síti našich kontaktů se nám téměř vždy daří vhodného učitele brzy najít.
Rádi jej najdeme i pro Vás. Stačí vyplnit tento jednoduchý formulář !


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

02438-005 Alžběta

Alžběta - výuka francouzštiny online

  Francouzština   Skype Skype   WhatsApp WhatsApp   Google Meet GoogleMeet  

Učím různé druhy kurzů, zaměřuji výuku na individuální potřeby studentů nebo pracovníků ve firmách. Ráda se věnuji konverzaci, ale také mám zkušenosti s přípravou na certifikáty, reparáty, Maturitní…

02013-005 Blanka

Blanka - výuka francouzštiny online

  Francouzština   Facebook Messenger FacebookM   WhatsApp WhatsApp   Google Meet GoogleMeet  

Doučuji český jazyk a francouzštinu, s osobním přístupem podle potřeb studenta, jsem aprobovaná učitelka ZŠ, SŠ, a k tomu mám dvě děti :). Učení mě baví, možná prezenční i online výuka.

02177-002 Šárka

Šárka - výuka francouzštiny online

  Francouzština   Skype Skype   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp   Google Meet GoogleMeet   ZOOM ZOOM   Microsoft Teams MSTeams  

Vyučuji interaktivně, vše naučené hned zkoušíme v praxi tak, aby to nebyla jen teoretická znalost, ale uměli jste vše hned aktivně použít. Výuku přizpůsobuji každému studentovi/ce na míru podle toho,…


Jste učitelem francouzštiny ? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)