Výuka nebo doučování pedagogiky v

Doučování nebo výuka pedagogiky. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů pedagogiky a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů pedagogiky a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky pedagogiky nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

01382-000 Jana

Jana - výuka pedagogiky

  Pedagogika     Praha 3   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp  

Vyučuji žáky 1.stupně formou - pomož mi, abych to udělal sám. Seznámím dítě s učivem, pak procvičuji učební látku slovně a písemně. Snažím se doučovat přátelskou formou výuky, aby je doučování bavilo…


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

01661-005 Anna

Anna - výuka pedagogiky online

  Pedagogika   Facebook Messenger FacebookM   Google Meet GoogleMeet  

Zdravím. Mé jméno je Anna a jak jste již mohli zjistit, nabízím doučování z českého jazyka a matematiky. S doučováním mám již zkušenosti, připravovala jsem žáky na přijímací zkoušky na střední školy…

02278-004 Dana

Dana - výuka pedagogiky online

  Pedagogika   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp  

Pedagogika - zabývám se pedagogickou,diagnostickou, terapeutickou, logopedickou a poradenskou činností. Maximální rozvoj na každého žáka.

01378-004 Martina

Martina - výuka pedagogiky online

  Pedagogika   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp  

Dobrý den, jsem studentkou 3. ročníku pedagogické školy v Mladé Boleslavi a k dětem mám velmi blízko. Ráda Vám tedy pomohu s doučováním. Preferuji předměty prvního stupně, avšak pokud budu schopna,…


Nenašli jste vhodného učitele pedagogiky?

Nenašli jste vhodného učitele pedagogiky nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem pedagogiky ? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)