Výuka nebo doučování španělštiny v

Doučování nebo výuka španělštiny. Seznam ověřených učitelů a doučovatelů španělštiny a okolí s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Výsledky vyhledání učitelů španělštiny a okolí.

Pokud Vám tato nabídka výuky španělštiny nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

02203-014 JANA

JANA - výuka španělštiny

  Španělština     Praha 6   Skype Skype   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp   Google Meet GoogleMeet   ZOOM ZOOM   Microsoft Teams MSTeams  

Online hodiny - délka dle vašeho přání, trpělivý přístup, mnoho konverzace a zábavy. Můžu učit jak ve slovenštině tak v češtině. Pronikneme nejen do gramatiky ale také do životního stylu španělů.


Výběr z doporučených učitelů, kteří vyučují online
přes Internet, Skype apod.

00716-005 Nadia

Nadia - výuka španělštiny online

  Španělština   Skype Skype  

Jako rodilá mluvčí nabízím milou, přátelskou konverzaci v rámci procvičení španělštiny, popř. vysvětlím základy gramatiky či doplním některá slovíčka...:) Doučuji i po Skypu, jelikož mám nyní více…

02220-002 Linda

Linda - výuka španělštiny online

  Španělština   Skype Skype   WhatsApp WhatsApp   Google Meet GoogleMeet  

Vždy zjišťuji, jak na tom student je a co se mu zdá, že by bylo třeba vylepšit, a porovnávám to s vlastním úsudkem. Zlepšení komunikačních dovedností, doučování do školy, ke zkoušce včetně maturitní,…

00891-005 Mirek

Mirek - výuka španělštiny online

  Španělština   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp  

Snažím se dávat vyuce volný průběh. Přístup vyuky je individualní podle žáka.


Nenašli jste vhodného učitele španělštiny?

Nenašli jste vhodného učitele španělštiny nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem španělštiny ? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)