Výběr z učitelů, kteří vyučují online přes Internet, Skype, Meet, Teams, apod.

Luděk

Luděk - výuka pedagogiky online

  Pedagogika   Skype Skype   Email E-mail  

Většinou využívám tento přístup - krátká přednáška, zadání témat studentům, chvíle na dotazy a upřesnění, zadání individuální nebo, společné práce na vzniku osnovy, vyhledávábí poznatků a informací.…

Kateřina

Kateřina - výuka fyziky online

  Fyzika   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   Viber Viber   Google Meet GoogleMeet   ZOOM ZOOM   Microsoft Teams MSTeams  

Výuka by probíhala online. Ke svým studentům chci přistupovat individuálně podle jejich potřeb a znalostí a aby pro ně byli naše hodiny přínosné a zábavné.

Veronika

Veronika - výuka účetnictví online

  Účetnictví   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp  

Ke všem oborům co doučuji mám znalosti a veškeré potřebné materiály. Dokážu vést výuku dle sebe ale i dle vašich preferencí.

Tereza

Tereza - výuka angličtiny online

  Angličtina   Skype Skype   Google Meet GoogleMeet  

Mým cílem je, abyste se cítili, tak jako já na úvodní fotce. Vydejme se společně na cestu zdolání Vašeho anglického kopce :)

Viktorie

Viktorie - výuka literatury online

  Literatura   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp  

Nabízím online doučování nebo doučování v Českých Budějovicích pro žáky základních škol.

Michaela

Michaela - výuka angličtiny online

  Angličtina   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp   Google Meet GoogleMeet   ZOOM ZOOM   Microsoft Teams MSTeams  

Nabízím konverzaci v jazycích čeština, angličtina, němčina na různá témata - i ta maturitní, která s vámi ráda proberu a poskytnu vám je vypracována. Dále vysvětlení základní gramatiky, naučím vás…

Nenašli jste vhodného online učitele ?

Nenašli jste vhodného učitele nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem ? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)