Online výuka nebo doučování hry na lesní roh po Internetu přes Skype, Meet, Teams, apod.

Doučování nebo výuka online hry na lesní roh. Seznam ověřených online učitelů a doučovatelů hry na lesní roh vyučujících přes Skype, Meet, Teams, apod. s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Pokud Vám tato nabídka výuky hry na lesní roh nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

02656-005 Lenka

Lenka - výuka hry na lesní roh online

  Lesní roh   Facebook Messenger   WhatsApp   Microsoft Teams  

Vyučuji každého žáka podle jeho momentálních potřeb a přání, preferuji individuální přístup podle schopností žáka, nalézáme různé cesty k řešení, propojujeme oblasti, které spolu souvisí, využíváme…

00336-000 Pavel

Pavel - výuka hry na lesní roh online

  Lesní roh   Facebook Messenger   ZOOM  

Hru na saxofon vyučuji kombinací tradičních metod, se kterými jsem se setkal během svých studií, a metod moderních, které postupně poznávám skrz setkání a spolupráce se zahraničními interprety…

Nenašli jste vhodného online učitele hry na lesní roh?

Nenašli jste vhodného učitele hry na lesní roh nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem hry na lesní roh? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)