Online výuka nebo doučování psaní na stroji po Internetu přes Skype, Meet, Teams, apod.

Doučování nebo výuka online psaní na stroji. Seznam ověřených online učitelů a doučovatelů psaní na stroji vyučujících přes Skype, Meet, Teams, apod. s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Pokud Vám tato nabídka výuky psaní na stroji nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

02313-010 Tereza

Tereza - výuka psaní na stroji online

  Psaní na stroji   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp  

Zdravím, učím buď osobně nebo online. Jde mi hlavně o to aby se cítili studenti příjemně, a aby si řekli jaká forma je nejvíce baví. Jedná se i o věk studenta.

01382-000 Jana

Jana - výuka psaní na stroji online

  Psaní na stroji   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp  

Vyučuji žáky 1.stupně formou - pomož mi, abych to udělal sám. Seznámím dítě s učivem, pak procvičuji učební látku slovně a písemně. Snažím se doučovat přátelskou formou výuky, aby je doučování bavilo…

02551-0-1 Adam

Adam - výuka psaní na stroji online

  Psaní na stroji   Skype Skype   WhatsApp WhatsApp   Google Meet GoogleMeet   Microsoft Teams MSTeams  

Nenašli jste vhodného online učitele psaní na stroji?

Nenašli jste vhodného učitele psaní na stroji nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem psaní na stroji? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)