Online výuka nebo doučování stavitelství po Internetu přes Skype, Meet, Teams, apod.

Doučování nebo výuka online stavitelství. Seznam ověřených online učitelů a doučovatelů stavitelství vyučujících přes Skype, Meet, Teams, apod. s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Pokud Vám tato nabídka výuky stavitelství nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

02714-005 Michal

Michal - výuka stavitelství online

  Stavitelství   Google Meet  

Pro studenty středních stavebních průmyslových škol nabízím pomoc při zvládání předmětu Stavební mechanika. Jsou-li vám pojmy jako staticky určité a neurčité konstrukce, vazníky, reakce v podporách,…

01353-003 Kristýna

Kristýna - výuka stavitelství online

  Stavitelství   Skype   Facebook Messenger   Email   Viber   WhatsApp  

online

01036-000 Aleš

Aleš - výuka stavitelství online

  Stavitelství   Skype   Facebook Messenger   Email   WhatsApp   ZOOM  

Nabízím individuální výuku matematiky, deskriptivní geometrie, fyziky a CAD programů a další technické a výtvarné předměty úrovně ZŠ, SŠ i VŠ. Čas, délka a místo podle Vašeho přání. Učím i online…

Nenašli jste vhodného online učitele stavitelství?

Nenašli jste vhodného učitele stavitelství nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem stavitelství? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)