Online výuka nebo doučování vyšívání a šití po Internetu přes Skype, Meet, Teams, apod.

Doučování nebo výuka online vyšívání a šití. Seznam ověřených online učitelů a doučovatelů vyšívání a šití vyučujících přes Skype, Meet, Teams, apod. s fotografií a s možností je přímo kontaktovat.
Pokud Vám tato nabídka výuky vyšívání a šití nevyhovuje, upřesněte, prosím, svou představu vyplněním jednoduchého formuláře .

00261-008 Kristýna

Kristýna - výuka vyšívání a šití online

  Vyšívání a šití   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   Viber Viber   WhatsApp WhatsApp  

Podle domluvy

00507-008 Tereza

Tereza - výuka vyšívání a šití online

  Vyšívání a šití   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail   WhatsApp WhatsApp  

Během výuky se mimo učebnice a pracovní sešity snažím čerpat z mnoha příruček. Mám bohaté zkušenosti s dětmi s autismem, logopedickými vadami, poruchami učení a pozornosti.

00603-008 Kateřina

Kateřina - výuka vyšívání a šití online

  Vyšívání a šití   Skype Skype   Facebook Messenger FacebookM   Email E-mail  

Individuální přístup je naprostou samozřejmostí. Ke každé problematice vytvořím materiály a vysvětlím principy. Pomůžu jak s konkrétními dotazy, tak celou látkou, je-li potřeba. V Brně není problém…

Nenašli jste vhodného online učitele vyšívání a šití?

Nenašli jste vhodného učitele vyšívání a šití nebo si chcete vybrat z více nabídek? Zadejte si zdarma vlastní poptávku.   Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Jste učitelem vyšívání a šití? Uvítáte nové žáky ?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)