Aktuální poptávky po doučování nebo výuce němčiny v Brně

  Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Hledám tlumočníka

 Němčina  

  Dospělí   Brno
Potřebuji zavolat do Německa a na něco se zeptat
26.01.2024 14:28

Hledám doučování z Němčině - s Deutch začínám, v ENG mám znalost B2

 Němčina  

  Dospělí   Brno
Krásný den přeji, s dovolením bych se chtěl dotázat jestli stále nabízíte doučování němčiny. Umím anglicky na úrovni B2, ale rád bych začal s němčinou, ve které jsem úplný začátečník a měl bych velký zájem na tom zapracovat a zlepšit a být schopen porozumět i mluvit.. Jsem z Brna, Židenic. Pokud by to bylo časově proveditelné, tak bych měl zájem o doučování 2x týdně, tj. 8 x za měsíc. Budu Vám vděčný za zpětnou vazbu. Děkuji s předstihem a zdravím. S přátelským pozdravem, Jakub Rozkoš
27.10.2023 13:07

Hledám doučování

 Němčina  

  ZŠ - druhý stupeň   Brno
Syn (14 let) začal s němčinou a hledám někoho, kdo by s ním němčinu procvičoval a nastavil mu dobré základy. Já jsem měla bohužel druhý jazyk francouzštinu, tak mu vůbec nejsem schopná pomoct. Nejvhodnější termín je středa od 15:30 do večera. Můžeme nakombinovat osobní i on-line výuku. Bydlíme v Brně v Králově Poli.
05.10.2023 09:22

Doučování němčiny

 Němčina  

  Střední škola   Brno
Dobrý den, měl bych zájem o doučování němčiny, německý jazyk ovládám pouze základně, na střední škole jsem ukončil studium němčiny, aktuálně se snažím oživit paměť dualingem :) Chtěl bych se naučit konverzační němčinu kvůli práci, vlastním 3D Grafické studio a potřebuji pro kontakt se svými zahraničními zákazníky alespoň středně němčinu ovládat, měl bych zájem o pravidelné konverzační doučování. Také bych se chtěl zeptat jestli byste měla mimo doučování zájem o spolupráci v rámci tlumočení při zahraničních veletrzích v cizině. Napište mi prosím jestli by jste o takovou spolupráci měla zájem, klidně i kdyby pouze o její část.
13.03.2023 21:55

Základy německého jazyka

 Němčina  

  ZŠ - druhý stupeň   Brno
Dcera 13 let, základní znalosti.Prestupovala ze školy v polovině 7.ročniku,kde ještě němčinu neměli na školu kde začínali s výukou v 6.rocniku.Potrebovala by tedy dohnat učivo ,aby mohla navázat na učivo vyučované na nové škole .
19.02.2023 20:43

Jste učitelem němčiny v Brně nebo okolí? Uvítáte nové žáky?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)

Poptávky po doučování a výuce z ostatních měst a oborů můžete vyhledat zde   Aktuální poptávky