Aktuální poptávky po doučování nebo výuce němčiny v Brně

  Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Doučování němčiny

 Němčina  

  Střední škola   Brno
Dobrý den, měl bych zájem o doučování němčiny, německý jazyk ovládám pouze základně, na střední škole jsem ukončil studium němčiny, aktuálně se snažím oživit paměť dualingem :) Chtěl bych se naučit konverzační němčinu kvůli práci, vlastním 3D Grafické studio a potřebuji pro kontakt se svými zahraničními zákazníky alespoň středně němčinu ovládat, měl bych zájem o pravidelné konverzační doučování. Také bych se chtěl zeptat jestli byste měla mimo doučování zájem o spolupráci v rámci tlumočení při zahraničních veletrzích v cizině. Napište mi prosím jestli by jste o takovou spolupráci měla zájem, klidně i kdyby pouze o její část.
13.03.2023 21:55

Základy německého jazyka

 Němčina  

  ZŠ - druhý stupeň   Brno
Dcera 13 let, základní znalosti.Prestupovala ze školy v polovině 7.ročniku,kde ještě němčinu neměli na školu kde začínali s výukou v 6.rocniku.Potrebovala by tedy dohnat učivo ,aby mohla navázat na učivo vyučované na nové škole .
19.02.2023 20:43

Němčina

 Němčina  

  Vysoká škola   Brno
Dobry den, chtela bych procvičit němčinu kvůli stazi v Německu
02.01.2023 14:07

Konverzace- německý jazyk

 Němčina  

  Vysoká škola   Brno
Maturovala jsem z němčiny, byla jsem rok na jazykové škole a momentálně studuji dálkově německý jazyk zaměřený na vzdělávání v Olomouci. Problém mám s mluvením. Kontaktujte mě prosím přes email.
04.10.2022 21:30

Naučí mě někdo němčinu slovem?

 Němčina  

  Dospělí   Brno
Německy umím jen pár slovíček, občas jezdím do Rakouska a potřebuji se domluvit. Zkusíte to někdo prosím se čtyřicátníkem:)
13.09.2022 22:50

Jste učitelem němčiny v Brně nebo okolí? Uvítáte nové žáky?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)

Poptávky po doučování a výuce z ostatních měst a oborů můžete vyhledat zde   Aktuální poptávky