Aktuální poptávky po doučování nebo výuce angličtiny v Ostravě

  Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Hra na klavír

 Angličtina  

  Vysoká škola   Ostrava
Dobrý den, potřebovala bych doučování hry na klavír. Studuji na VŠ obor učitelství pro první stupeň a v létě mě čeká zkouška ze hry na klavír, která obsahuje hru durovych stupnic (ty již umím), akordy v dur, kadence, prednesovou skladbu a hru 25 lidových pisni( ty jsem schopna zahrat pravou rukou bez problému). Nějaké základy již mám, ale stále ve svém studiu potrebuju odbornou pomoc a jelikož chci u zkousky uspět tak hledám učitele na klavír, který může začít co nejdříve. Hodiny bych potřebovala 1-2x týdně a jsem schopna kamkoliv v okolí Ostravy dojet :)
16.02.2024 21:39

Klavir

 Angličtina  

  ZŠ - první stupeň   Ostrava
Dcera 8 let rada “hraje” na klavir potrebuje lektora ktery bude ucit hrou nejedna se mi o vyuku teorie prozatim ale spise o to aby se naucila zahrat pisnicky dle sluchu zatim prave dle sluchu hraje sama. Klavir mame ostrava slezska jsme ochotni pri dohode nabidnout i vice za hodinu pokud mozno 1x-3x tydne od 16hod ale i to se da dohodnout.
10.02.2024 10:52

Doučování pro syna. 8.třída

 Angličtina  

  ZŠ - druhý stupeň   Ostrava
Opakování učiva, pochopení látky
24.09.2023 13:14

Hledám doučování k zlepšení angličtiny

 Angličtina  

  Dospělí   Ostrava
Potřebuji se naučit mluvit a rozšířit slovní zásobu, hodně často cestuji a budu rozšiřovat podnikání do jiných států, zároveň si přeji vést kvalitní konverzaci v angličtině v rámci cestování
31.07.2023 11:14

Angličtina

 Angličtina  

  Dospělí   Ostrava
Potřebuji Angličtinu k domluvě se zahraničními partnery a obchodu mi ČR.
07.04.2023 18:14

Jste učitelem angličtiny v Ostravě nebo okolí? Uvítáte nové žáky?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)

Poptávky po doučování a výuce z ostatních měst a oborů můžete vyhledat zde   Aktuální poptávky