Aktuální poptávky po doučování nebo výuce němčiny v Praze 10

  Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Hledám konverzaci z němčiny

 Němčina  

  Střední škola   Praha 10
Konverzace na libovolná témata - syn (16) se potřebuje rozmluvit (učí se tři roky)
13.03.2024 14:00

Doučování Němčina B2/C1

 Němčina  

  Vysoká škola   Praha 10
Dobrý den, jmenuji se Jan Kalaš, jsem čerstvě po VŠ. Potřeboval bych hodně zapracovat na gramatice z Německého jazyka, umět čistě mluvit z pohledu gramatiky, takže si myslím, že by nás čekal celkem "dril" a ta ne tolik hezká část učení. Od základní logiky členů, po spojky a slovosledy apod. Myslím si, že můj problém byl ten, že v Německu jsem se nebál mluvit a začal jsem mluvit i s chybama a reálně jsem se nikdy nechtěl přenaučit. Posléze bych se rád více rozvíhel v obchodní němčině a získával slovní zásobu v mém oboru - FMCG korporát (pokud by zde byla možnost). Většinou slovní zásoba je již velice propojená s angličitnou. Co se týče mých zkušeností s němčinou. V německu jsem byl rok na gymnáziu, 5 let hrál fotbal, a s Němci jsem každý týden ve styku v práci, s tím že moji motivací je se přesunout do neměcka během pracovní relokace. Z němčiny mám papírově B2/C1, řekl bych že psaní mnohem slabší, poslech bych řekl v pořádku, mluvení, když bychom zapracovali na čistější němčině, tak budete možná sama i spokojená. Osobně preferuji "face to face"doučování, ale samozřejmě se dokážu přizpůsobit i alternativním kanálům. s pozdravem a poděkováním Jan Kalaš
19.06.2023 09:40

Jste učitelem němčiny v Praze 10 nebo okolí? Uvítáte nové žáky?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)

Poptávky po doučování a výuce z ostatních měst a oborů můžete vyhledat zde   Aktuální poptávky