Aktuální poptávky po doučování nebo výuce hry na klavír v Praze 5

  Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Hledam lektorka /lektorku hry na klavir

 Klavír  

  ZŠ - první stupeň   Praha 5
Dobrý den, hledám pro syna lektora na domaci vyuku klaviru. Jsme z P5, Smichov/strahov. Ma základy, rok k nam chodila slečna. Děkuji Veronika Bursová,
12.01.2024 15:25

Hledam lektorka /lektorku hry na klavir

 Klavír  

  ZŠ - první stupeň   Praha 5
Dobry den, hledám pro syna 6let lektorku na klavir. Rok se ucil, lektorka bohuzel uz nemuze. K docházeni k nam domu na P5. Děkuji za nabidky i s cenou. Hezký den, Veronika Bursová
12.11.2023 09:20

Chci se naučit hrát na piano (mám digitální piano Kawai KDP120)

 Klavír  

  Dospělí   Praha 5
Úplné základy (správné sezení, prstoklad...), čtení notového zápisu, stupnice, akordy... Zkrátka úplně vše od začátku :) Cílem je být schopen hrát jednodušší klasickou hudbu, případně nějaké oblíbené písně, které se dají zahrát na klavír. Jen pro radost, určitě ne profesionálně. Preferuji výuku u mne doma (kousek nad OC Nový Smíchov). Výuce se mohu věnovat např. i dvakrát týdně, pokud by to dávalo smysl, případně dle potřeby/domluvy. Cena ideálně kolem 350-400 Kč, max. 500 Kč za hodinu.
16.10.2023 21:29

Jste učitelem hry na klavír v Praze 5 nebo okolí? Uvítáte nové žáky?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)

Poptávky po doučování a výuce z ostatních měst a oborů můžete vyhledat zde   Aktuální poptávky