Aktuální poptávky po doučování nebo výuce hry na keyboard (klávesy) v Praze

  Vytvořit poptávku (ZDARMA)

Hledám výuku hry na keyboard

 Keyboard (klávesy)  

  Dospělí   Praha 6
Dobrý den, jsem už téměř v předdůchodovém věku a neumím nic - ani noty. Mám od jara doma keyboard YAMAHA PSR-E360 a moc bych chtěla pomoct se začátky. Zatím se snažím zahrát si lidové písničky podle zpěvníku pro základní školy, nakoupila jsem si i nějaké učebnice pro hru na keyboard, ale nevím pořádně, kudy do toho. Byla bych vděčná, pokud byste mi ukázala, jak tomu všemu dát nějaký systém, abych nezačínala pořád od nuly. Ráda budu docházet k vám, pokud vyučujete na Praze 6, a pokusím se přizpůsobit vašim možnostem, ale jsem zaměstnaná na plný úvazek na Praze 5, takže např. kolem poledního ve všední den bych to nedokázala. Děkuji za odpověď, těším se, že pokud se ozvete, dokážeme se na výuce domluvit.
25.09.2020 16:28

Hledám výuku klavíru pro syna, 13 let

 Keyboard (klávesy)  

  ZŠ - druhý stupeň   Praha 6
Chodil do zuš, letos začala vážnou komunikace s vylučující, hledáme změnu
03.07.2020 14:54

Hledám výuku klavíru pro syna, 13 let

 Keyboard (klávesy)  

  ZŠ - druhý stupeň   Praha 6
Chodil do zuš, letos začala vážnou komunikace s vylučující, hledáme změnu
03.07.2020 14:50

Hledám učitele hry na klávesy

 Keyboard (klávesy)  

  ZŠ - první stupeň   Praha 7
Dobrý den, mám dceru ve věku 10 let a syna 8 let a nové klávesy yamaha P - 45. Přála bych si, aby obě děti začali s výukou a proto Vám píši. Hledám učitele, který k nám bude 1x či 2x týdně docházet v domluvený čas, bydlíme v Holešovicích 1 minutu od firmy Alza. V případě, že máte nějakou časovou kapacitu budu ráda, když mi napíšete. Volné termíny máme v pondělí a ve středu, popř. v pátek od 17:00 hod., eventuelně i o víkendu. Záleží zkrátka pak na naší společné domluvě. Děkuji. S pozdravem Buchtová
29.11.2019 10:48

Hledáme lektorku hudebních kurzů

 Keyboard (klávesy)  

  ZŠ - první stupeň   Praha
Hledáme lektora/ku hry na keyboard, na pobočku Praha 10 Jedná se o skupinovou výuku hudebních programů pro děti od 6 let, mládež, dospělé i seniory Výuka probíhá v odpoledních hodinách, v pravidelných časech a dnech. Pracovní poměr může být sjednán na DPP nebo ŽL v rozsahu 2 až 15 hodin týdně, v závislosti na Vašich časových možnostech. Den v týdnu a čas výuky, stejně tak počet hodin za týden, lze sjednat dle dohody. Vhodné nejen pro maminky na RD, studenty, pedagogy ale i muzikanty jako doplněk k hlavní pracovní činnosti. Jedná se nám o dlouhodobou spolupráci! Nástup v září 2019, vstupní testy ještě před prázdninami. Nabízíme:  firemní školení – metodické, organizačně-administrativní,  metodickou podporu po celou dobu spolupráce,  vybavení veškerými pomůckami,  dobré finanční ohodnocení 400 až 500 Kč/h,  možnost podílet se na rozvoji organizace,  bonusy za práci na sociálních sítích, jednorázových akcích atd.,  zázemí mezinárodní společnosti. Požadujeme  nadšení pro danou práci,  pedagogické nadání,  výbornou znalost hry na daný hudební nástroj,  umění transpozice, improvizace a harmonizace,  kreativnost a samostatnost,  zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost a organizační předpoklady,  vztah k výuce dětí, dospělých a seniorů, ve skupinové výuce,  pedagogické nebo hudební vzdělání nutností.
27.05.2019 15:30

Jste učitelem hry na keyboard (klávesy) v Praze nebo okolí? Uvítáte nové žáky?

Aktivně vyhledáváme nové učitele i žáky. V regionech s nízkým počtem registrovaných učitelů nebo poptávek žáků se zdarma postaráme o Vaši reklamu.
Věnujte trochu času jednoduché registraci a my Vám na naše náklady pomůžeme najít nové žáky.   Registrace učitele (nyní také ZDARMA)

Poptávky po doučování a výuce z ostatních měst a oborů můžete vyhledat zde   Aktuální poptávky